Been There, Snapped That

iPhone ve iPad için Konum Bazlı Fotoğraf Bulma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Applits
Been There, Snapped That; iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız da kullanabileceğiniz, bulunduğunuz konuma en yakın çekilmiş olan Flickr fotoğraflarını tespit etmenize ve görüntülemenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir fotoğraf b

Been There, Snapped That; iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız da kullanabileceğiniz, bulunduğunuz konuma en yakın çekilmiş olan Flickr fotoğraflarını tespit etmenize ve görüntülemenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir fotoğraf bulma uygulamasıdır.

Uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyerek açtığınızda uygulama bulunduğunuz konuma en yakın yerde çekilmiş olan Flickr fotoğraflarını tespit eder ve görüntülemenizi sağlar. Ayrıca fotoğrafların teknik bilgilerini de görme şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra harita üzerinde parmağınızı gezdirerek o konumda çekilmiş olan tüm fotoğrafları tespit edebilirsiniz.

Sıklıkla seyahat edenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm uygulama ile ziyaret ettiğiniz konumdaki çekilen Flickr fotoğraflarını bulabilir ve o konumdaki tüm gezilebilecek yerleri bu şekilde tespit edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Been There, Snapped That indir
DİĞER SÜRÜMLER